Hale
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Hale

Merhaba, ben Ivox Tüp Bebek Merkezi türkçe koordinatörü Hale Gülbeş. 29 Kasım 1979 yılında Kıbrıs’ın Güzelyurt ilçesinde doğdum. Evli ve iki çocuk annesiyim. Sağlık sektöründeki deneyimim 8 yıl önce özel bir sağlık kuruluşunda Ayaktan Hastalıklar Hizmetleri sorumlusu olarak başladı. Tüp bebek üzerine aldığım eğitimler ve katıldığım birçok seminerlerle kendimi geliştirdim. Yaklaşık olarak 2 yıldır Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen’in yanında çalışmaktayım. Kıbrıs Tüp Bebek Merkezine başvurduğunuz zaman sizi sevgi ve anlayış ile karşılamaktayız. Buradaki görevimiz bize başvurduğunuz andan itibaren istediğiniz, size uygun tedavide  Dr. Mürüde hanımın değerlendirmesinden sonra uygun protokolü hazırlayıp sürekli kontak halinde olarak tedavinize başlamaktır. Birlikte çıktığımız bu yolda yabancılık hisetmemeniz, rahat olmanız için  tecrübeli ekibimiz, donanımlı son teknoloji cihazlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Siz değerli hastalarımızın, moral ve motivasyonunuzu yüksek  tutarak tedavimizde başarılı sonuca varmak hedefimizdir.

        Tedavinize başlamaya karar verdiğiniz zaman, öncesinde istenilen tetkiklerin sonuçları değerlendirildikten sonra size uygun tedavi planlamasını yaparak, kullanmanız gereken ilaçlarınız reçete ediliyor. Bu ilaçların kullanımında sizleri yönlendirip doğru şekilde almanıza yardımcı oluyoruz. 7/24 istediğiniz zaman aklınıza takılan bir soru olursa arayıp bilgi alabilirsiniz. Tedaviniz haricinde mevcut olan Seyehat paketlerimizi terci etmeniz durumunda 3 yıldızlı, 4 yıldızlı,  ve 5 yıldızlı otel konaklamalarını seçme olanağı  tanıyoruz. (otel konaklama – geliş, dönüş uçak bileti). Kıbrıs’a geldiğiniz zaman görevli arkadaşlarımız sizleri havalimanında karşılayarak otelinize transferinizi gerçekleştiriyor. Belirlenmiş tedavi günlerinizde aynı şekilde görevli arkadaşlarımız sizleri güvenli bir şekilde tedavi işleminiz için hastanemize transferinizi sağlıyor. Bu detaylı ve aşamalı tedavi işlemlerimizi birlikte  ve en iyi şekilde karşılıklı konuşup tartışarak sizlerin rahat edebileceği huzurlu bir ortam yaratmak için tüm deneyimli kadromuzla birlikte özveri ile çalışmaya her zaman hazırız. Hiçbir zaman karamsarlığa kapılıp çocuk sahibi olamadınız diye üzülüp düşünmeyin. İleri yaş, menapoz  durumunuz olsa bile, bizlere başvurmanız yeterlidir. 

        En iyi şekilde sizlere hizmet vererek yarınlarınıza umut olmaya hazırız. Hayalini kurduğunuz ailenin temelini birlikte atarken bu güzel duyguyu sizlerle her adımda yaşamak temennimizdir.

Saygılarımla…

Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

Yorumlar