Hatice İnsel 
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Hatice İnsel 

İvox Tüp Bebek Merkezi, Türk Koordinatörümüz Hatice İnsel

Merhabalar ben tüp bebek koordinatörü Hatice İnsel.  08.01.1978 tarihinde Kıbrıs’ın Lefkoşa şehrinde doğdum. Orta ve lise eğitimimi Güzelyurt ‘ta tamamladıktan sonra 1997 yılında banka sektöründe çalışmaya başladım. Yaklaşık  10 yıllık banka tercübesinden  sonra serbest meslek  alanında kendime ait iş yerinde  12 yıl çalışma sürecimi tamamladım. Evli ve 2 çocuk sahibiyim.

2018 yılının Ekim ayında tüp  bebek alanında  birçok seminer ve  eğitim prorogramları ilekazandığım bilgiler doğrultusunda tüp bebek alanında çalışmaya başlamış bulunmaktayım.

Tüp bebek  tedavisi ile bebek sahibi olmak için bize başvuru yapan çiftlerimize ilk görüşmelerimizden itibaren   tüm ssüreç içerisinde gerekli olan bilgileri, tedavi planlama ve takibini Doktorumuz Mürüde Çakartaş Dağdelen ile birlikte etkili,sistemli ve kontrollü bir şekilde sürdürmekteyiz.

Tüp bebek tedavisi ile çocuk sahibi olabilmek için bize başvuran tüm hastalarımıza yaşamış oldukları stres, kaygı gibi olumsuz düşüncelerden kurtulup pozitif düşünmeye yönlendirmek ve manevi destek sağlamaktayım. Amacımız çocuk özlemi yaşayan her çiftimize samimi ve içten bir şekilde gerekli duygusal ve tıbbi desteği sağlayıp çocuk sahibi olma mucizesini yaşatmaktır.

Yorumlar