Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/ivoxtupb/public_html/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 30

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/ivoxtupb/public_html/wp-content/plugins/schema/includes/extensions/comment.php on line 57
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Hastanemiz

KIBRIS TÜP BEBEK MERKEZİ

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi, yardımcı üreme sistemleri konusunda son teknolojilerle donatılmış, hastalarına en iyi hizmeti sunan bir sağlık kuruluşudur. Merkezimizin sahip olduğu ISO 9001 kalite yönetim sertifikası, ISO 27001 bilgi güvenliği yönetim sertifikası ile, Avrupa Birliği Uyum Merkezi ve Kıbrıs Sağlık Bakanlığı’nın denetimine tabi olarak hizmet vermektedir.

Merkezimizde bulunan doktorumuz Jin.Opr.Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmasının yanı sıra, aynı zamanda T.C. Sağlık Bakanlığı Tüp Bebek Uzmanlığı sertifikası olan tek bayan kadın doğum uzmanıdır.

Merkezimiz bünyesinde kadın hastalıkları ve yardımcı üreme sistemlerinde en son teknoloji ile uygulanan tedavi seçenekleri sunulmaktadır.

KIBRIS TÜP BEBEK MERKEZİ’NDE HANGİ HİZMETLER VERİLMEKTEDİR?

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi teknolojik olarak ileri şartlarda hizmetler sunmaktadır. Hastalarımızın bize olan güveni ile inanarak ve onların en iyi şartlarda hizmet almasını sağlayarak çalışmak öncelikli amacımızdır. Piyasada bulunan diğer tüp bebek merkezlerine göre daha uygun fiyatlarda ve daha yüksek başarı oranları ile rakiplerimizden önde bulunuyoruz.

Merkezimizde, tüp bebek tedavisi dışında, yumurta donasyonu, PGT (cinsiyet seçimi), sperm donasyonu, embriyo donasyonu gibi işlemler de en güncel şartlarda sizlere sunulmaktadır. Günümüzde bu alanda sorun yaşanması çok fazla gündeme gelmektedir, merkez olarak bizim amacımız bu tip sorunlarla karşılaşmadan sağlıkla bebeklerini kucaklarına almak isteyen hastalarımıza destek olmaktır.

Hizmetlerimiz ile ilgili olarak Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri ile ilgili sizlere detaylı bilgiler veren web siteleri de bulunmaktadır. Yine bize ait olan kibristupbebekmerkezleri.com adresinde bulunan websitesinde de en kaliteli tüp bebek merkezleri ve sizlere sunulan hizmetler hakkında en detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüp bebek ve ihtiyaç duyduğunuz diğer hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için yapacağınız seçimler hayatınızın ilerleyen yıllarında sizlere olumlu etki edecektir. Bu nedenle bu alanda yapacağınız seçim sizin için önemlidir ve değerlidir. Sizler de bir seçim yapmadan önce profesyonel anlamda Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri konusunda bilgi veren internet sitemiz üzerinden istediğiniz bilgiyi alabilir, doktorumuza aklınıza takılan her soruyu sorabilirsiniz.

SİTEMİZİN İÇERİĞİNDE NELER BULABİLİRSİNİZ?

İnternet sitemizde sizlere merkezlerimizde sunulan tüm hizmetler ile ilgili detaylı bilgiler tamamen profesyonel kişiler tarafından hazırlanmaktadır. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde alanında uzman ve deneyimli doktorumuz Jin.Opr.Dr Mürüde Çakartaş Dağdelen’e mevcut sorunlarınız ile ilgili her türlü soruyu sorabilir ve yardım alabilirsiniz.

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezleri’nde elde ettiğimiz başarılar hiçbir zaman tesadüflere dayalı değildir. Tecrübe, bilgi ve kanıta dayalı tedavi sistemleri bizim için önemlidir.