Neden Bayan Doktor?

Tüp Bebek Tedavinizde Bayan Doktorun Önemi

Doktor Mürüde Çakartaş Dağdelen, Kuzey Kıbrıs’ta tüp bebek alanında çalışma yapabilen sayılı bayan tüp bebek uzmanlarından biridir.
Dr. Mürüde hanım ve tümü bayan koordinatörlerden oluşmuş uzman tüp bebek ekibi ile hastalarımızın çekinmeden, rahatlıkla problemlerini  dile getirebileceği bir iletişim kurmaktadırlar.
Konu ‘‘Jinekoloji, Kadın Doğum ve Tüp Bebek’’ olduğu zaman bayan hastalarımız ve eşlerinin kendilerini daha rahat ifade etmek, bilgi edinmek, kolayca sorularına yanıt alabilmek ve muayene olabilmek adına doktorun bayan olmasını tercih etmektedirler.
***
Ben, Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve tüm ekibim olarak, özellikle bayan hastalarımızın isteklerinin ve duygularının nasıl olduğunu düşünüp, empati kurarak bir tedavi planı yapmaktayız. Tedavi uygulamasının her aşamasında hastalarımız ile yakinen, samimi bir yaklaşım içerisinde psikolojik destek de vererek karamsarlık ve umutsuzluk duygularından kurtarmayı hedeflemekteyiz. Unutmayınız ki sağlıklı bir gebelik için pozitif düşünce çok önemlidir.
Doktorluğum dışında, bende 2 çocuk sahibi bir anne olarak tüm hastalarımızın zorlu tüp bebek tedavisini en rahat, güvenilir ve olumlu sonuçlar ile tamamlayabilmesi adına özverili bir şekilde çalışmaktayım.
Ben ve tüm İvox tüp bebek ekibimin birincil hedefi; Tüm hastalarımıza ‘’Aile Olmak’’ mutluluğunu tattırabilmektir.