RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Neden Bayan Doktor?

Tüp Bebek Tedavisi için Bayan Doktor Farkı

Kıbrıs Tüp Bebek Merkezi’mizde görev yapan Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen, Kuzey Kıbrıs’ta tüp bebek alanında çalışma yapmaya yetkili  sayılı bayan tüp bebek uzman doktorlarından biridir.

Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve tüm koordinatör kadrosu bayanlardan oluşan merkezimizde,  uzman ve tecrübeli tüp bebek ekibi ile hastalarımızın çekinmeden, rahatlıkla problemlerini  dile getirebileceği bir iletişim ortamı hazırlanmıştır. Kadınların kadınlara çok daha kolay anlatabileceği mahrem konular söz konusu olduğu için, merkezimiz bu şekilde hazırlanmıştır.

Konu ‘‘Jinekoloji, Kadın Doğum ve Tüp Bebek’’ olduğu için, bayan hastalarımız ve eşlerinin kendilerini daha rahat ifade etmek, daha detaylı bilgi edinmek, kolaylıkla sorularına yanıt alabilmek ve muayene olabilmek için doktorun bayan olmasını tercih etmektedirler.

***

Ben, Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen ve tüm ekibim olarak, özellikle bayan hastalarımızın isteklerinin ve duygularının nasıl olduğu konusunda empati kurarak, kişiye özel bir tedavi planı yapmaktayız. Tüp bebek tedavi uygulamasının her aşamasında hastalarımız ile yakın ve  samimi bir yaklaşım kurarak, aynı zamanda psikolojik destek de vererek karamsarlık ve umutsuzluk duygularından kurtarmayı hedeflemekteyiz. Unutmayınız ki sağlıklı bir gebelik için pozitif düşünce çok önemlidir.

Doktorluğum dışında, ben de 2 çocuk sahibi bir anne olarak, tüm hastalarımızın zorlu bir yolculuk olan tüp bebek tedavisini en rahat, en güvenilir ve en olumlu sonuçlar ile tamamlayabilmesi adına özverili bir şekilde çalışmaktayım.

Ben ve tüm İvox tüp bebek ekibimin birincil hedefi; tüm hastalarımıza ‘’Aile Olmak’’ mutluluğunu tattırabilmektir.