Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları
RANDEVU TALEP ET

ONLINE RANDEVU

*Saat 19.00’ dan sonraki online randevu talepleriniz için tarafınıza saat 09.00’ dan sonra geri dönüş yapılacaktır.

 

Randevu İçin Hemen Arayın!

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs Tüp Bebek Fiyatları

Kıbrıs tüp bebek fiyatları talep edilen farklı uygulamalara göre her şekilde değişiklik gösterebilir. Bu nedenle başvuru yapılacak sağlık kuruluşu önceden belirlenmeli, ayrıca çok iyi araştırılarak, talep edilecek uygulamalar kesinleştirilmeli ve buna göre Kıbrıs tüp bebek fiyatları da değerlendirilmelidir. Aksi takdirde sürpriz fiyatlarla karşılaşmak durumunda kalabilirsiniz. Bu da bütçeniz açısından zorlayıcı ve yıpratıcı olabilir.

Kıbrıs tüp bebek fiyatları nasıl belirlenir?

Kıbrıs tüp bebek fiyatları Kıbrıs’da bulunan farklı tüp bebek merkezlerine ve bu merkezlerde görev alan doktorların yapmış oldukları uygulamalara göre değişir. Kıbrıs tüp bebek fiyatları içerisinde uçak biletleri, konaklama bedeli ve transferler ücrete dahildir ya da bazı kuruluşlarda sonradan eklenmektedir. Bu da hizmet verecek olan sağlık kuruluşu ile önceden görüşülmelidir. Doktor seçimi de çok önemlidir ve fiyatlar üzerinde belirleyici bir etkendir. Tüm detaylar önceden belirlenmeli ve görüşmeler bu şekilde yapılarak kesinleştirilmelidir.

Kıbrıs’ta normal tüp bebek tedavisinin yanı sıra yumurta donasyonu, sperm donasyonu, embriyo donasyonu, cinsiyet seçimi (PGT) de tercihler arasında yer alabilir. Öncelikle hangi tedaviyi görmek istediğinizden emin olarak başvuruda bulunmalısınız. Tedaviye başlamaya karar verdiğinizde tedavi ücretinin neleri kapsadığını çok iyi bilerek yola çıkmalısınız.

Kıbrıs tüp bebek merkezi fiyatları

Kıbrıs tüp bebek fiyatları hastanın talebine göre 2 farklı şekilde değerlendirilir. Tüp bebek tedavisi için hazırlanan paketlerde hastane masrafı, 2 kişilik uçak bileti gidiş-dönüş, hastane ulaşım, havalimanı transferleri ve otel konaklaması dahildir. Bu seçenek paket tedavi ücreti olarak açıklanır. Kıbrıs tüp bebek fiyatları hastaların tedavi öncesi yaptırması gereken testler, ön tedavide kullanılan ilaçlar dahil değildir.Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi olmaya karar veren çiftler, öncelikle hangi tedavinin kendileri için uygun olduğuna karar verilmesi için doktorlarına başvurulmalıdır. Kıbrıs tüp bebek fiyatları seçilen tedaviye göre farklılık gösterir.

Burayı okumadan geçmeyin:  Tüp bebek (IVF) Nedir, Nasıl Yapılır?

Kıbrıs tüp bebek fiyatları pahalı mıdır?

Kıbrıs tüp bebek fiyatları, tüp bebek işlemini gerçekleştirecek olan sağlık merkezinin kalitesine ve standartlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Sağlık kuruluşu ne kadar temiz, hijyenik ve kaliteli ise, hizmet veren ekip elemanları bu konuda eğitimli ise, sağlık merkezi son teknolojik ekipmanla donatılmış ise ve de işlemleri yapan doktorlar ne kadar tecrübeli ve başarılı ise fiyat aralıkları da bu ölçülere paralel olarak artar. Kalite ve üstün hizmet bu aşamada fiyatı belirler. Tüp bebek yöntemlerinin başarı oranı ve sunulan hizmetler değerlendirilerek bir karar verilecekse, yapılan işlem sonrası ortaya çıkan sonucun pozitif olması ile de, yani başarılı bir gebelik elde edilmesi ile birlikte, bu başarıya göre tüp bebek yöntemi değerlendirildiğinde bu tür tedavi kesinlikle pahalı görülmemelidir. Sonuç olarak kaliteli hizmet alınmaktadır.

Tüp bebek tedavisi sonunda bebeğin anne rahminde tutunmama ve de gebelik elde edilmeme sonucu uygulama başarısız olarak görülse de, aslında kadın vücudunun hazırlanması sağlanmıştır. Her şey tam yola girmişken hemen tüp bebek işleminin ikincisi de beklemeden denenmelidir. Bu durum Kıbrıs tüp bebek fiyatları açısından çok daha karlı şekilde planlanır. Tüp bebek tedavisi, kısırlık tedavi şekilleri arasında en son tercih gibi görünse de, bir çok araştırma kısırlık sorunu karşısında tüp bebek tedavisini ilk ve tek çare olarak karşımıza çıkarmaktadır. Diğer tedavi yöntemlerinin hem daha az başarılı hem de yüksek maliyetli olması, tüp bebek tedavisi olmak isteyen çiftlere hem zaman hem de para kaybettirebilmektedir. Hüsran ile gelen psikolojik travma da çok zor olmaktadır. Bu nedenle beklemeden tüp bebek tedavisine girmek isteyen çiftler için Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi önerilir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

Mürüde Çakartaş Dağdelen 24 Nisan 1977’de Kıbrıs Yeşilyurt’ta doğdu. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünden mezun oldu.

Yorumlar

 • Tuğba Döndü

  Kıbrıs’ta 3 sene önce tüp bebek yaptırdık fakat tutmadı. Tekrar denemek istiyoruz. Kıbrıs’ta tüp bebek fiyatları 2020 yılında ne kadar?

  • Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

   Merhaba Tuğba Hanım, +90 (533) 823 44 94 telefon numarasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 • Mehmet Budak

  Tüp bebek fiyatları Kıbrıs’ta Türkiye’ye göre daha uygun. Yıllardır çocuk sahibi olamıyorduk, Kıbrıs’ta saolsunlar doktor Mürüde Hanım ve ekibi ile tüp bebek yöntemi sayesinde ikiz bebeklerimiz oldu.

  • Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

   Bu değerli yorumunuz için sonsuz teşekkürler Mehmet Bey.

 • Fulya

  Hocam merhaba, Kıbrıs’a gelip tüp bebek yaptırmak istiyoruz. Yalnız tüp bebek fiyatları hakkında bilgi göremedim, bütçemiz kısıtlı. uygun fiyata bize yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

  • Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

   Merhaba Fulya Hanım, +90 (533) 823 44 94 buradan bize ulaşıp tüp bebek fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

 • Kıbrıs'ta tüp bebek fiyatları nedir?

  Selamlar, Kıbrıs’ta tüp bebek için evlilik şart mı? Yok diye duymuştuk ama emin olmak istedik. Ayrıca tüp bebek fiyatları konusunda da bilgi alabilir miyim?

  • Jin. Op. Dr. Mürüde Çakartaş Dağdelen

   Merhaba, Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisi için resmi nikah gerekmemektedir. Evli olmayan çiftlerimize de tüp bebek tedavisi uygulamaktayız. Tüp bebek fiyatlarına +90 (533) 823 44 94 telefon numarısından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bir yorum yazınız